5. Нормативно-правова база

Земельний кодекс України

Податковий кодекс України

Кодекс України про адміністративні правопорушення

Закон України «Про адміністративні послуги»

Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»

Закон України «Про  Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності»

Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

Закон України «Про Державний земельний кадастр»

Закон України « Про оренду землі»

Закон України «Про захист персональних даних»

Постанова КМУ від 01.08.2013 №588 «Про затвердження Примірного

Постанова КМУ від 01.08.2013 №588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг»

Постанова КМУ від 25.12.2015 №1127 «Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

Постанова КМУ від 26.10.2011 №1141 «Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру речових  прав на нерухоме майно»

Постанова КМУ від 25.12.2015 №1133 «Про надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у скорочені терміни»

Розпорядження КМУ від 16.05.2014 №523-р  «Деякі питання надання  послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг»

Наказ Держкомзему від 23.07.2010 року №548 «Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель»

Наказ Мінюсту України від 09.02.2016 №359/5  «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи».