Місцеве самоврядування - це МИ!

Дата: 29.03.2018 12:00

27 березня відбулася зустріч  учнів 8 – 11 класів Квітчанського НВК з головою Карашинської ОТГ  Пархоменком А.С.

Оскільки тема уроку звучала – «Місцеве самоврядування - це МИ!», то ознайомили учнів з представниками місцевого самоврядування Карашинської сільської ради, формуючи активну позицію мешканця громади, а також допомогли учням-старшокласникам побудувати діалог з владою.

Учні дізналися, що місцеве самоврядування – це право територіальної громади (жителів сіл, що входять до складу Карашинської сільської ради) самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України. І що обов’язком самоврядування є турботи народовляддя в Україні. Вони, як справжні патріоти України, зрозуміли, що без розвитку місцевого самоврядування майбутнє людей та нашої держави неможливе. І кожен з них повинен займати активну життєву позицію щодо проблем громади.