Квітчанські діти змагалися у військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»)

Дата: 24.04.2018 23:01

21 квітня 2018 року на території Корсунь-Шевченківської ЗОШ №2 проходив черговий І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура»). У грі брали участь 10 роїв з 10 навчальних закладів району.

Квітчанський НВК представляв рій «Орли», до складу якого увійшли учні 7 класу (середній вік 12-13 років) на чолі з командиром рою Альошиним Владиславом (варто зазначити що середній вік учасників інших роїв складав 15-16 років).

Змагання проходили у 6 видах. Переможець визначався конкретно по кожному виду і по загальним результатам. Рій «Орли» здобув:

• конкурс строю та пісні «Впоряд» 2 місце;
  • силове змагання «Перетягування линви» 5 місце;
  • туристсько-спортивна смуга перешкод 5 місце;
  • стрільба з пневматичної гвинтівки 6 місце;
  • інтелектуальна гра-вікторина «Відун» 5 місце;
  • «Рятівник» 5 місце;

У загальному заліку «Орли» посіли 4 місце, поступившись рою гімназії «Добродар» (3 місце), рою Гарбузинського НВК «Цвіт нації» (2 місце) та рою Моринського НВК «Нащадки козаків» (1 місце).

Змагання були запеклими, кожен рій завзято виборював можливість представляти Корсунщину на ІІ (обласному) етапі гри. «Орли» проаналізували свої помилки і, не відкладаючи на завтра, вже готуються до гри в наступному році, щоб і в Черкасах дізналися про Квітки.