Творимо майбутнє з дружньою до довкілля енергією!

Дата: 02.05.2018 09:05

Карашинська ОТГ потрапила у 20-ку переможців за результатами відбору серед 145 представників(ць) об’єднаних територіальних громад та малих міст.

У середині травня Екоклуб вирушить у навчальну поїздку містами Західної України. Її мета – показати ініціативним громадам кращі приклади енергоефективності, які вони можуть впровадити у себе.

Активісти відвідають об’єкти, що є кращими прикладами енергоефективності та «зеленої» енергетики. Навчання включатиме розповіді про зміни в енергетичному секторі в Україні за останні 3 роки, можливості співпраці громад з Держенергоефективності, організаційні методи стимулювання енергоефективних рішень на місцях та технічні особливості проектів у сфері енергоефективності та відновлюваних джерел енергії.

Учасники відвідають: вітрову та сонячну електростанції у Львівській області; місця вирощування енергетичної верби та ЛЕD-освітлення на сонячних панелях у Волинській області; кооператив в с. Лосятин, міні-ГЕС та котельню на пелетах в Хмельницькій області.

За результатами туру Екоклуб спільно з ОТГ чи містом створить прибутковий енергетичний кооператив.