A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Карашинська громада
Звенигородський район

Вагома подія для малого села

Дата: 05.05.2018 12:21
Кількість переглядів: 321

В маленькому с. Вільхівчик, що на Корсунщині живуть веселі, трудолюбиві, а головне активні та небайдужі люди.

29 квітня 2018 року в сільському клубі відбулася вагома подія – тенісний турнір присвячений Дню пам’яті та примирення і 73 річниці перемоги над нацизмом в Другій світовій війні. Цей захід організували громадський активіст Катерина Лоєнко та завклуб Людмила Василівна, за підтримки сільського голови Карашинської ОТГ Пархоменка А.С.Також не залишили по заувагою цю подію й місцеві депутати: Чередніченко С.М - депутат районної ради та Захарченко Ю.П. - lепутат Карашинської ОТГ. Вони із задоволенням продемонстрували свої навички гри в теніс та висловили думку, що подібні заходи потрібно організовувати частіше, а саме тенісний турнір зробити традиційним. Незважаючи на повсякденні клопоти до клубу зібралася значна кількість молоді.

Насамперед учасники турніру з вдячністю схилили голови перед подвигом земляків, що боронили рідний край в роки Другої світової війни. Потім провівши жеребкування, утворили пари суперників, які зіграли цікаві, напружені тенісні партії. Переможцями турніру стали: І місце – Ростислав Лоєнко; ІІ – місце Віталій Стеценко; ІІІ – місце Михайло Чмихало.

Приємно відмітити, що такі спортивні змагання зацікавили підлітків нашого та сусідніх сіл. По закінченню офіційного турніру Діти с. Вільхівчик та Карашина з галасом та захопленням змінювали один одного за тенісним столом. А по завершенню заходу запитували, коли знову буде така спортивна зустріч. В стрімкому вирі щоденних клопотів, саме такі заходи є яскравим доказом того, що життя в нашому с. Вільхівчик б’є ключем!!!

Жителька с. Вілхівчик

Катерина Лоєнко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень