Домедична допомога в умовах бойових дій

Дата: 08.05.2018 09:14

З 4 по 6 травня учні Квітчанського НВК перебували  на вишколі у с. Мала Кошелівка Ніжинського району Чернігівської області, де разом з дітьми з Київської та Чернігівської області вивчали основи домедичної допомоги в умовах бойових дій.

Учасники вишколу перші два дні  знайомилися з анатомією людини, навчалися зупиняти кровотечу, забезпечувати прохідність дихальних шляхів, іммобілізувати кінцівки, евакуювати потерпілих з небезпечної зони, а третього дня вивчене застосували на практиці. Для цього була зімітована ситуація в якій частина учасників грала роль поранених бійців, а частина учасників грала роль санітарів. Випробуваня було непросте – бронежилети, шоломи, макети зброї, імітація вибухів, дим, перешкоди під ногами заважали виконанню рятувальної місії, але поранені були врятовані, а теорія закріплена практикою.

Позитивні емоції, нові друзі, знання, вміння і навички – такий результат вишколу. Тож з нетерпінням чекаємо наступних!

Василь Отземко