A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Карашинська громада
Звенигородський район

Привітання з Днем останнього дзвоника

Дата: 24.05.2018 10:43
Кількість переглядів: 335

Дорогі друзі!

Від щирого серця  вітаю всіх вас – учнів, випускників та вчителів з Днем останнього дзвоника!

Сьогоднішній дзвінок для багатьох з вас – це старт літніх канікул. Нехай вони будуть незабутніми та цікавими. А, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям.

Для вас, дорогі випускники, після останнього дзвінка, після екзаменів та випускного балу із шкільним вальсом розпочнеться доросле життя. Перед вами відриваються безмежні перспективи і можливості, повірте, все у ваших руках. На перше місце зараз виходять ваше бажання далі продовжувати навчання,  ваші вміння себе організувати і дисциплінувати, націлювати на досягнення мети.  Цінуйте кожну годину, кожну хвилину. Сьогодні ви будуєте своє майбутнє, здобуті зараз знання це ваше безцінне багатство і це багатство буде слугувати вам усе подальше життя.

Дуже важливо зараз правильно зробити вибір, якій професії присвятити життя, прислухайтесь до свого серця, поклику душі.

Щиро бажаю випускникам знайти свою життєву стежину, а головне - стати гідними громадянами нашої держави. Навчайтесь, здобувайте подальшу освіту в вузах і коледжах і повертайтесь у рідну громаду, щоб і з вашою допомогою в майбутньому Карашинська громада розвивалася та розквітала.

Від імені депутатів сільської ради, виконавчого комітету висловлюю глибоку вдячність  педагогам. Силою вашої думки та теплом душі твориться майбутнє країни і нашої громади, зокрема.

    Всім випускникам бажаю щасливої життєвої долі! І Божого благословення на всі ваші добрі справи!

 

Карашинський сільський голова - Анатолій Пархоменко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень