ВІТАЄМО ФЕРМЕРІВ КАРАШИНСЬКОЇ ГРОМАДИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ ФЕРМЕРА!

Дата: 19.06.2018 07:59

19 червня в Україні відзначають День Фермера, адже в 2003 році саме цього дня Парламентом України було ухвалено Закон України «Про фермерське господарство». Фермери традиційно багато років поспіль відзначають це свято, аби відсвяткувати визначальну дату у становленні фермерського руху в державі.

З часу проголошення незалежності України фермерське господарювання було започатковане як прогресивна форма підприємницької діяльності громадян у галузі сільського господарства.

Фермерський тип господарювання – це особливий вид підприємницької діяльності на селі, на основі праці родини за традиційним українським сільським укладом.

Понад два десятиліття нелегкою виявилось дорога фермерів, у важких умовах доводиться працювати сьогодні. Однак, попри всі негаразди, фермери продовжують виробляти якісну сільськогосподарську продукцію, мужньо протистоять кризовим явищам, підтримують Українську державу у відстоюванні цілісності та незалежності.

Бажаємо успішної підприємницької діяльності, доброго врожаю і щастя у житті! Нехай ваша праця збільшує достаток ваших родин та добробут нашої громади. З роси і води вам, шановні фермери!

З повагою, Анатолій Пархоменко