Карашинський плогінг у Ліпляве

Дата: 15.08.2018 14:44

Карашинський плогінг у Ліпляве

Команда Карашинської ОТГ змагалася з іншими командами Черкаської області (Набутівська, Степанецька, Ліплявська, Білозірська, Мліївська, Моринська)  у модному нині в Європі виді спорту — плогінгу, тобто на швидкість збирали і сортували сміття на узбережжі  Дніпра біля села Ліпляве Канівського району. За 40 хвилин змагань команди показали неймовірний результат — понад 700 кілограмів відсортованого сміття.

«ПЛОГІНГ — сучасний вид спорту, який набирає обертів серед  екоактивістів усього світу і бере свій початок у Швеції. Концепт доволі простий — замість пробіжки засміченими вулицями, парками, лісами, бігуни беруть із собою пакет та під час пробіжки прибирають сміття»

Проект «Екофестиваль у Ліплявській ОТГ» став цього року одним із переможців обласного конкурсу  з відбору соціальних проектів неурядових організацій, де серед пріорітетних напрямів була популяризація екологічного та енергоефективного способу проживання та господарювання. Проект реалізується благодійною організацією «Благодійний фонд «Урожай — громаді» за підтримки  агроіндустріального холдингу МХП та Департаменту культури та зв’язків з громадськістю Черкаської ОДА.

Команди змагалися у інтелектуальній ековікторині та конкурсах на кращий виріб з пластикових відходів і кращий екоплакат. Проте, безперечно, найважливішим змаганням став плогінг, перемогу в якому, цього разу, виборола молода команда з Білозірської ОТГ.

Також для учасників фестивалю вистубив вокальний ансамбль “Явори” з с. Квітки.

Усі учасники екологічних змагань отримали від благодійного фонду «Урожай — громаді» грошові сертифікати для втілення екологічних програм у своїх ОТГ.