Привітання з нагоди Дня Державного прапора та Дня Незалежності України

Дата: 23.08.2018 08:18

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "?· ?????µ?? ?????°???????° ???° ?????µ?? ???µ?·?°?»?µ?¶?????????? ?????????°???°"

Шановні жителі Карашинської громади !

Від імені виконавчого комітету Карашинської сільської ради, депутатського корпусу Карашинської сільської ради та від себе особисто вітаю вас з визначними державними  святами – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

Найдорожчою коштовністю для кожного народу є державна незалежність. Про  незалежність України мріяло багато поколінь українців, за неї віддали свої життя тисячі героїв національно-визвольної боротьби. Зараз Україну як незалежну державу знає весь світ. Та доля склалася так, що на плечі нашого покоління впало тяжке випробування – відстояти власну, віками омріяну незалежність. Героїчно і самовіддано борючись, українці  віддають за неї  свої життя на сході держави. Виборюючи волю для прийдешніх поколінь, з прапором піднімаються на бій. З ним святкують здобуті перемоги, з ним відходять у вічність. Наразі ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух національної самосвідомості, виховують у кожному повагу до своєї Батьківщини, до її прапора та незалежності.
     Дорогі земляки! Бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та нашої громади! Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним!

З великою шаною та повагою,

Карашинський сільський голова Анатолій Пархоменко