Гарбуз Fest 2018 - вдався на славу!!!

Дата: 09.10.2018 11:58

Минулої суботи в с. Завадівка Карашинської ОТГ відбувся Гарбуз Fest 2018. Підготовка до фестивалю велася протягом усього останнього місяця. Організатори дуже старалися зробити свято для жителів та гостей Карашинської ОТГ яскравим, цікавим і незабутнім. На фестивалі можна було ознайомитись з культурною різноманітністю краю, що увібрала самобутні традиції, які передаються з покоління в покоління. Гості могли скуштувати гарбузову кашу, козацький куліш і посмакувати різними дарами осені. Учасники фестивалю змагалися в конкурсах: "Гарбузиня господиня", де визначали найоригінальнішу страву з гарбуза, та найоригінальніший виріб з гарбуза, "Дари осені" та ін. Також у рамках фестивалю проведено: виставку декоративно-прикладного мистецтва. Команди із старостинських округів Карашинської громади змагалися у жартівливих спортивних змаганнях, де перемогу отримала команда-господар із села Завадівки! Під час фестивалю проходила концертна програма за участю музичних та творчих колективів Карашинської ОТГ.

Від імені оргкомітету Карашинської ОТГ та ГО "Проти корупції" щиро дякуємо всім, хто допомагав у підготовці Гарбуз Fest 2018 та учасникам фестивалю!!!