A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Карашинська громада
Звенигородський район

Хто і як може змінити життя громади на краще?

Дата: 31.10.2018 10:15
Кількість переглядів: 460

Над цим замислюються не лише дорослі, а й діти. Учні Черепинського НВК були запрошені на перегляд презентації діяльності Школи «Агенти змін. Діти» в рамках проекту «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту», яку представляла Людмила Писаревська, голова ГО «Корсунь має Потенціал!»

   Школа «Агенти змін. Діти» - це Всеукраїнський освітній проект для підлітків, який заохочує до саморозвитку, відповідального громадянства, проактивної участі та розвитку громад.  Школа розпочала діяльність  з 2015 року для активних учнів 8-10-х класів з усієї України, які мають бажання засновувати і розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади у реаліях українського сьогодення. Пройшовши навчання, діти реалізовують проекти, спрямовані на розвиток громад та покращення їх соціального середовища.

  З 2016 року Школа «Агенти змін» була затверджена Міністерством освіти і науки України як один з напрямків позашкільної освіти в рамках Всеукраїнських наукових профільних шкіл Національного центру «Малої академії наук України».

      Презентація Школи «Агентів змін» зацікавила 4 учнів нашого освітнього закладу. Вони виявили бажання спробувати стати її учнями: заповнили анкети, написали есе. Несподіваною приємністю стало запрошення дітей на конференцію Школи «Агенти змін. Діти» - 2018: як підлітки змінюють країну», що відбулась 17 жовтня в AmerikaHauseKyiv. Учні мали змогу відвідати конференцію, дякуючи Пархоменку А.С., голові Карашинської ОТГ, та Чередніченку С.М., депутату  районної ради.

        27 жовтня отримали високі результати участі в написанні есе 3 учениць Черепинського НВК: Буценко Яни, Кришун Наталії, Ципко Анни. Їх зараховано ученицями Школи «Агенти змін. Діти». Вітаємо, пишаємося  та бажаємо творчих злетів.

 

                                                                   Радченко Оксана, відповідальна за діяльність учнівського самоврядування Черепинського НВК


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень