Вітання з нагоди державного свята - Дня місцевого самоврядування!

Дата: 05.12.2018 16:18

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною Незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

З приводу свята прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку Карашинської об’єднаної територіальної громади.

Щиро бажаю Вам і Вашим родинам  міцного здоров’я, великого людського щастя, добра, творчої сили та невичерпної енергії до нових звершень на ниві зміцнення державності. Нехай ваша професійність та досвід, а також сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку нашої держави!

Нехай цей святковий День додасть всім нам натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку територіальної громади та зміцнення авторитету нашої держави в майбутньому.

З повагою,

сільський голова                      А.С. Пархоменко