5 грудня – Міжнародний день волонтера

Дата: 04.12.2018 08:47

Щороку, 5 грудня  світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтера.

За останні п’ять років, волонтерський рух охопив майже всю Україну. З подіями на Майдані, а потім окупацією Криму та проведенням антитерористичної операції на Сході держави волонтерство стало невід’ємною частиною нашого суспільства. Сьогодні вони опікуються проблемами не тільки воїнів АТО, ветеранів та соціально-незахищених верств населення, а й переселенців.

Найбільше слів вдячності волонтери отримують від наших мужніх захисників України. Вони не лише збирають кошти, купують амуніцію і все необхідне, а ще, не зважаючи інколи на смертельну небезпеку, доставляють це нашим військовослужбовцям на передову.

Шляхетна справа волонтерів в усі часи була і залишиться однією із найбільш шанованих серед людей. Адже сама суть волонтерства – творити добро на благо тих, хто найбільше цього потребує.

Висловлюю щиру подяку усім волонтерам Карашинської громади та Корсунщини, бо важко виокремити когось, за щиросердну і благородну діяльність, за співчуття та відданість добрим вчинкам на благо інших людей, на благо рідної Вітчизни.

Запевняю, що громада завжди  підтримуватиме ваші задуми та ініціативи.

З повагою,

сільський голова,