Василь Отземко представлятиме Черкащину на конкурсі "Учитель року 2019"

Дата: 22.12.2018 11:21

На Черкащині визначили переможців конкурсу «Учитель року-2019»

Церемонія нагородження переможців і лауреатів ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» відбулася на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. У цьогорічному конкурсі взяли участь 223 учасники в номінаціях «Вчитель інклюзивного класу», «Французька мова», «Географія», «Захист Вітчизни» та «Основи здоров’я» із усіх районів та міст Черкаської області.

Під час відбіркового етапу оцінювались авторські відео-резюме конкурсантів, в режимі он-лайн учасники конкурсу проходили тестування фахової компетентності. За результатами відбіркового етапу було визначено по три фіналісти у кожній номінації.

Учасники ж фінального туру розробляли та захищали авторські творчі проекти, виконували практичну роботу з фаху, проводили конкурсні уроки, демонстрували рівень володіння методикою інтерактивних форм роботи під час проведення методичного практикуму.

На всеукраїнському турі Конкурсу, який відбудеться у березні-квітні 2019 року, Черкащину представлятиме Наш земляк Отземко Василь Миколайович, учитель предмету «Захист Вітчизни» Квітчанського навчально-виховного комплексу.

Бажаємо успіху і перемоги!

Корнієнко Р.Ю.
2018-12-27 17:51:29

Так. Наш вчитель просто МОЛОДЕЦЬ. Бажаємо йому успіхів на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2019"