A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Карашинська громада
Звенигородський район

Увага! Громадське обговорення!

Дата: 21.12.2018 16:40
Кількість переглядів: 255

З 21 грудня 2018 року по 22 січня 2019 року відповідно до розпорядження сільського голови від 21 грудня 2018 року № 117 «Про проведення громадського обговорення проекту Стратегії розвитку Карашинської об’єднаної територіальної громади» проводяться громадські обговорення стратегічних та операційних цілей розвитку Карашинської громади до 2025 року.

Під час консультацій, спрямованих на знайомство з Вашою думкою щодо проекту документа, ми розраховуємо на Ваші зауваження, коментарі та пропозиції, які дозволять  доповнити або розширити пропозиції щодо можливих напрямків розвитку громади, включаючи конкретні заходи  виконання Стратегії розвитку.

Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який хоче долучитись до публічного громадського обговорення, з приводу стратегічних напрямів та цілей, що визначені у Документі (завантажити). Тому, розміщуємо основну інформацію у нас на сайті: (https://karashynska-gromada.gov.ua/). Крім цього, текст можна отримати у Карашинській сільській раді (відділ архітектури, ЖКГ та земельних відносин) та в адміністративних будинках в. о. старост населених пунктів громади. Просимо Вас до 22 січня 2019 року на електронну адресу karashynska.otg@ukr.net надсилати свої зауваження чи пропозиції із зазначенням контактних даних згідно Додатку (завантажити). Також зауваження та пропозиції приймаються в адміністративних будинках населених пунктів громади та у Карашинській сільській раді (відділ архітектури, ЖКГ та земельних відносин).

Контактною особою по питаннях громадських обговорень проекту Стратегії розвитку Карашинської ОТГ являється начальник відділу архітектури, ЖКГ та земельних відносин Микола Омелянчук.

В подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані робочою групою у єдиний документ, та передані на розгляд  сесії сільської ради для затвердження.

Нагадаємо, що підготовка цього важливого документу відбувалась за участю представників адміністративних одиниць, які увійшли до складу Карашинської об’єднаної територіальної громади, депутатів, представників місцевих підприємств, приватних підприємців, громадських активістів, фахівців та органів місцевого самоврядування.

У результаті роботи зі стратегічного планування розвитку Карашинська громада отримає документ, завдяки якому зможе раціонально організувати свою діяльність та стратегічно розподілити ресурси.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень