Увага! Конкурс на визначення виконавця будівельних робіт!

Дата: 11.01.2019 14:50

Конкурс на визначення виконавця будівельних робіт

Громадська  організація «Оберіг громади»  с.Черепин в рамках реалізації проекту «Пам’ятаючи минуле, дбаємо про майбутнє»  запрошує  підрядників для виконання ремонтних робіт (ремонт покрівлі, встановлення внутрішніх туалетів, заміна вікон) в Черепинському навчально-виховному комплексі імені  Героя КНР Г.Я.Кулішенка, які мають надати запечатані цінові пропозиції  за адресою: Черкаська область, Корсунь-Шевченківський район, село Черепин, вул.Шевченка, 42,  ГО «Оберіг громади»

Підрядники повинні мати досвід виконання ремонтно-будівельних робіт подібного та вищого рівня складності. Конкурсні пропозиції залишатимуться чинними впродовж 90 (дев’яноста) днів з дати їх розкриття. В запечатаному вигляді необхідно доставити пропозиції за вищевказаною адресою не пізніше 10.00  17 лютого 2019 року, після чого вони будуть розкриті у присутності учасників конкурсу.   Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не розглядатимуться і будуть повернені учасникам конкурсу  нерозкритими.

Додаткову інформацію можна отримати за вищевказаною адресою та за телефонами: 098-244-46-48, 097-710-54-61.