Дата: 24.01.2019 16:50

Увага! Робота мобільних точок доступу до надання безоплатної правової допомоги

Для забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств та оперативно реагувати на випадки силового захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (адреса:
м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, номер гарячої лінії:
(0472) 33-00-27).

Щотижня мобільні точки доступу до надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області,  до складу яких входять представники ГТУЮ у Черкаській  області,  Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області  та нотаріуси,  здійснюють виїзди у райони з метою надання  якісної  правової допомоги.

На наступному тижні виїзд  буде здійснено:

30.01.2019 - с. Черепин, Корсунь-Шевченківський  район, вул. Шевченка, 42 (Карашинська об’єднана територіальна громада).

Запрошуємо громадян, землевласників, землекористувачів, громадські організації, засоби масової інформації!

Увага! Робота мобільних точок доступу до надання безоплатної правової допомоги

м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, номер гарячої лінії:
(0472) 33-00-27).

На наступному тижні виїзд  буде здійснено: