Стартували змагання "КУБОК ГОЛОВИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОДА"

Дата: 11.02.2019 09:46

В рамках змагань з футзалу серед депутатів всіх рівнів, державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування "КУБОК ГОЛОВИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ"  троє представників від Карашинської ОТГ (депутати сільської ради Шпунтенко В'ячеслав (директор Квітчанського будинку культури), Зозуля Андрій (вчитель фізичної культури та інформатики Квітчанського НВК) та нач. відділу архітектури, ЖКГ та земельних відносин Омелянчук Микола, взяли участь у першому етапі змагань.

09 лютого на штучному футбольному полі Вільшанської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат відбувся перший етап змагань з футзалу.

Спортивні баталії, що розгорнулися, засвідчили, що депутати, державні службовці та представники місцевого самоврядування не тільки на належному рівні виконують посадові обов’язки та представницькі функції, але й демонструють високу спортивну майстерність.

Результат першого етапу - ІІ місце в V зоні та вихід до другого етапу змагань, що відбудеться 23 лютого.