Турнір "На призи Квітчанської оборони"

Дата: 26.02.2019 12:56

Лютий для жителів села Квітки має особливе значення: 75 років тому відбулася Квітчанська оборона, яка навічно увійшла в історію Великої Вітчизняної війни, коли практично все населення звичайного українського села Квітки встало в один стрій із червоноармійцями. 54 жителі села знайшли після тих боїв вічний спочинок поблизу батьківських рідних осель…

Минула субота видалась напрочуд чудовою, ясною та сонячною. Квітчанський СБК з нетерпінням чекав учасників, вболівальників та гостей турніру з міні-футболу  «На призи Квітчанської оборони».

На спортивний захід було запрошено футбольні команди Корсунщини та сусідніх районів.

Відкриття турніру розпочалося з виступу та привітання сільського голови Карашинської ОТГ Пархоменка Анатолія Сергійовича.

Наприкінці урочистостей було проведено жеребкування між командами-учасницями турніру.

У змаганнях брали участь 9 команд : Деренківець, Ярок, Рось, Квітки-1, Квітки-2, Нетеребка, Переможенці, Вільшана, Спортінг.

Запекла боротьба розгорнулася на футбольному полі, чудова гра відбувалася між командами по олімпійському зразку. Оскільки у будь-яких змаганнях є переможці й переможені, то в цьому турнірі ІІІ місце посіла команда Спортінг, ІІ – Деренківець, а І місце виборола Рось. Решта команд отримали задоволення від гри. Крім команд-переможців турніру, були відзначені й учасники:

«Кращий нападник» – Мошенець Віталій (Деренківець);

«Кращий воротар» – Соловей Сергій (Рось);

«Кращий захисник» – Пшоно Олексій (Спортінг).

Всі вони отримали іменні кубки.

Ми вдячні представникам команд, гравцям, вболівальникам та всім небайдужим, хто прийшов на турнір.

(фото Юрій Путря)