Почесні гості допомогли у підготовці "Плану місцевого економічного розвитку" (M4EG)

Дата: 25.03.2019 14:10

В рамках ініціативи "Мери за економічне зростання" (“Mayors for Economic Growth” (M4EG), Карашинську ОТГ відвідав гість з США  Фредерік Смітт (Frederick Smith) - Старший радник з питань сільського господарства та продовольчої безпеки з 30-річним досвідом у сфері сільського господарства та захисту рослин, інклюзивних ринкових систем. Зосереджений на покращенні засобів та заходів для існування у сільських домогосподарствах та громадах. Доктор Сміт керував програмами, спрямованими на підвищення продуктивності сільського господарства, зміцнення ринкових систем і ланцюгів створення цінностей, а також збільшення фінансової інтеграції.

Під час зустрічі були обговорені надважливі питання сталого розвитку сільських території, особистих підсобних госодарств, фермерства та кооперації на селі. Всі напрацьовані ідеї будуть враховані в плані економічного розвитку Карашинської ОТГ.