ПРИВІТАННЯ З ВЕЛИКОДНЕМ

Дата: 25.04.2019 11:38

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "?????????????°?????? ???µ?»???????????µ?? ?????????°???°"

- Христос воскрес!
- Воістину воскрес!

З великою радістю вітаю вас з Великим Днем Божого Воскресіння! Це свято – суть нашої віри. Це свято вічного Божого духа, чия частка дарована кожному з нас.

Щиро радіймо великому й величному святу. Нехай же в ці дні сповниться вселенської Христової радості кожна українська душа.

Відзначаючи перемогу життя над смертю, не забудьмо згадати всіх героїв, які полягли за Україну. Особливо уклінно прошу Божої ласки для кожного, хто й сьогодні захищає Україну. Нехай же воскреслий Господь благословить Україну і всіх нас на мирне і щасливе майбутнє.

Нехай ваші домівки наповняться щирою любов’ю, миром, добробутом та злагодою. Міцного здоров’я вам, радості, щастя, душевного спокою, удачі, непохитної віри, щирості у взаєминах та багато світлих днів. Хай ваші душі будуть багатими на добро, а помисли стануть щирими та світлими. Божого благословення вам!

З повагою сільський голова                      Анатолій Пархоменко