Привітання з нагоди Дня пам’яті та примирення та 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2019 10:12

Шановні ветерани, жителі Карашинської об’єднаної територіальної громади!

Сердечно вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Сьогодні свої вітання та слова вдячності ми адресуємо перш за все ветеранам-фронтовикам, трудівникам тилу, дітям війни – всім, хто на своїх плечах виніс тягар війни.

Ви – покоління переможців! Ваше життя – достойний приклад самовідданої праці, невтомної енергії і витримки, взірець мудрості і справедливості, безмежної любові до Батьківщини.

Ми пам’ятаємо про Ваш подвиг і ця пам’ять додає сил у боротьбі проти зовнішнього агресора. Проти нього піднялася вся держава і це означає, що в України є майбутнє.

Від щирого серця бажаю всім Божого благословення, здоров’я, довголіття, миру і родинного тепла, а нинішнім захисникам Батьківщини – незламного духу і відданості своїй державі.

Слава Україні!

З повагою,
сільський голова                                                  Анатолій Пархоменко