ПОВІДОМЛЕННЯ  про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення місцевих податків і зборів» на 2020 рік

Дата: 14.05.2019 17:00

про оприлюднення проекту регуляторного акта

«Про встановлення місцевих податків і зборів» на 2020 рік

Дата оприлюднення 14.05.2019

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Карашинська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів» на 2020 рік з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних  осіб, їх об’єднань.

Зауваження та пропозиції приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акту за адресою: 19463, вул. Кільцева, 41, с. Карашина, тел./факс 3-00-85,   e-mail:  karashynska.otg@ukr.net

Проект спрямований на  забезпечення доходів до бюджету  Карашинської сільської ради.

Проект розроблено виконавчим комітетом Карашинської сільської ради Корсунь-Шевченківського району Черкаської області.

З даним проектом регуляторного акту можна ознайомитися в приміщені Карашинської сільської ради та на офіційному веб-сайті Карашинської сільської ради.