Навчання для представників місцевого бізнесу (Карашинська ОТГ)

Дата: 13.08.2019 16:03

?????????»?????° ?????? Roman Korinets.

Голова Карашинської ОТГ Анатолій Пархоменко першим на Черкащині ініціював навчання для представників місцевого бізнесу. В рамках тренінгу місцеві підприємці (фермери та кооператори) дізналися про існуючі на рівні держави та області програми підтримки сільгоспвиробників і ознайомилися з наявними прикладами залучення і використання таких коштів.
Дуже важливо, що захід підхопили і просувати в своїх громадах всі голови корсунських ОТГ. І результаті на захід залучили понад 30 зацікавлених представників бізнесу з усього району. В організації заходу, його проведенні і в навчанні допомагав Григорий Перерва, радник з питань регіонального розвитку Черкаського центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми U-LEAD з Європою та Мінрегіону.

?????????»?????° ?????? Roman Korinets.