«Екофест у твоїй громаді» Карашинська ОТГ 2019

Дата: 22.08.2019 16:21

?????????»?????° ?????? ???°???°?»???? ?????·????.

21 серпня 2019 року за ініціативи Благодійного фонду «Урожай громаді» та фінансової підтримки «Урожаю» спільно з Карашинською ОТГ  відбулося обласне свято екологічної культури  «Екофест у твоїй громаді», метою якого було розширити горизонти екосвідомості громадян.  На захід з`їхалося багато гостей з Черкаської області. Популяризацією та духом екологічного способу життя перейнялися присутні різних вікових категорій, тому залюбки взяли участь у конкурсно-розважальній програмі між громадами (Карашинською ОТГ, Набутівською ОТГ, Моринською ОТГ, Мліївською ОТГ, Петропавлівською ОТГ).  Для дітей були організовані цікаві й захопливі локації: аквагрим, розмальовка екоторбинок, батути, гірки, тематичні фотозони , змагання, майсер-класи, лотерея, приємні подарунки, солодка вата зі смаколиками, концерт.

Дякуємо за чудове свято, подарований настрій. Сподіваємось на подальшу співпрацю.