Привітання з Днем захисника України

Дата: 11.10.2019 14:31

Шановні мешканці Карашинської громади!

14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва в нашій державі відзначається День Захисника України!

Щиро й сердечно хочу привітати Вас із Днем захисника України – святом, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.

В це світле свято бажаю Вам козацького здоров’я, родинного щастя, сімейного затишку, невичерпної енергії, оптимізму і миру! Нехай це свято в усі роки буде мирним і радісним! У свято Покрови нехай Божа Матір буде прихильною до кожної новопсковської родини, до нашої рідної України!

З повагою, сільський голова                                                            Анатолій Пархоменко