Привітання з Новим роком та та Різдвом Христовим!

Дата: 26.12.2019 08:51

Шановна громадо!

2019 рік добігає свого завершення. І нині ми стоїмо на порозі  Нового 2020 року! Року нових надій і порозумінь  та прийняття важливих рішень.

Новорічні та різдвяні свята це особливий період нашого життя, адже це час для роздумів і підбиття підсумків всього зробленого, формування нових амбітних планів на рік прийдешній.

Рік, що минає довів, що спільними зусиллями, рухаючись крок за кроком ми здатні досягти наміченого задля поліпшення життя наших мешканців.

Разом ми багато зробили з утримання сільської інфраструктури:  це і ремонт доріг, шкіл, медичних закладів, реконструкція вуличного освітлення та  придбання комп’ютерної   і оргтехніки для  навчальних класів та інше.

Так, можна сказати, що це просте латання дірок, погоджуюсь, але як можна щось розвивати в холодній школі з пошкодженим дахом?  В темному занедбаному бездоріжжі?

Не все зробили, що планували, але я впевнений, що шлях який ми обрали -  правильний і він приведе нас до успіху. А, що таке успіх в реальному житті? Це перед усім важка копітка праця, довіра людей, оптимізм і реальні плани на завтрашній день.  Знайте, що успіх починається  там де закінчується байдужість.

Я щиро вітаю кожного з вас з Новим роком та Різдвом Христовим, щоб рік, що наступає приніс стільки  радості скільки днів у році, нехай все, що запланували збудеться. Все, що хотіли розпочати – почнеться, а що заплановано завершити – завершиться.

Добра  і щастя вам та всіх земних гараздів! Миру і єдності всій Україні!

З повагою сільський голова Анатолій  Пархоменко.