Турнір "На призи Квітчанської оборони" 2020

Дата: 22.02.2020 10:36

Минула субота видалась напрочуд чудовою, ясною та сонячною. Квітчанський СБК з нетерпінням чекав учасників, вболівальників та гостей турніру з міні-футболу «На призи Квітчанської оборони».

На спортивний захід було запрошено футбольні команди Корсунщини та сусідніх районів.

Відкриття турніру розпочалося з виступу та привітання сільського голови Карашинської ОТГ Пархоменка Анатолія Сергійовича.

Наприкінці урочистостей було проведено жеребкування між командами-учасницями турніру.

У змаганнях брали участь 9 команд.

Вперше в такому турнірі виступила Квітчанська ''Юність'' (на фото в жовтих футболках). Команда складалась з учнів з сьомого по одинадцятий клас Квітчанського НВК". Діти достойно протистояли своїм дорослим суперникам.

Запекла боротьба розгорнулася на футбольному полі, чудова гра відбувалася між командами по олімпійському зразку. Оскільки у будь-яких змаганнях є переможці й переможені, то в цьому турнірі ІІІ місце посіла команда "Альянс" (м. Корсунь-Шевченківський),

ІІ місце – "Деренківець" (с. Деренківець),

а І місце виборола команда "Патріот" (Смілянський р-н).

Решта команд отримали задоволення від гри. Крім команд-переможців турніру, були відзначені й учасники:

«Кращий нападник» – Онученко Сергій ("Патріот");

«Кращий воротар» – Латенко Костянтин ("Деренківець");

«Кращий захисник» – Пустовіт Віктор ("Деренківець").

Всі вони отримали іменні кубки.

Ми вдячні представникам команд, гравцям, вболівальникам та всім небайдужим, хто прийшов на турнір.