В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано

Дата: 26.02.2020 15:28

В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано

У всіх людей, хто приїжджатиме з країн, де зареєстровані випадки захворювання COVID-19, перевірятимуть рівень температури тіла.

Температурний скрінінг також буде проводитися для всіх пасажирів у основних аеропортах України та для подорожуючих через пункт пропуску “Тиса” на Закарпатті. Згодом такий самий режим працюватиме і на решті прикордонних пунктів.

Бюро ВООЗ в Україні передало 30 наборів реагентів для тестування на COVID-19 до вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України. Набори містять приблизно 3000 реакцій, чого вистачить для дослідження на захворювання понад 950 людей методом полімеразної ланцюгової реакції.

МОЗ рекомендує дотримуватись звичайних заходів обережності: https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov