ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З 8 БЕРЕЗНЯ

Дата: 06.03.2020 09:40

Вчителі, лікарі, громадські діячі, соціальні працівники та підприємці – наші жінки сьогодні зайняті у всіх сферах. Добросовісне виконання службових обов’язків дозволяє Вам добиватися високих результатів у кожній з професій. І я дякую Вам за все, що Ви робите задля добробуту та звеличення рідної громади. Добрі та ласкаві берегині людського роду та хранительки родинного вогнища – Ви найдорожче, що є в житті у чоловіків. Ви даруєте життя, натхнення та любов. Бажаю Вам поваги від колег, добра від людей, радості від дітей, щирого кохання, міцного здоров’я та родинного затишку. Живіть в гармонії та зустрічайте з посмішкою кожен день, адже від Ваших посмішок розквітають наші домівки, наші села, громада та квітне Україна . Нехай Вас оминають розчарування та негаразди, чоловіки оберігають Вас від проблем та зайвих клопотів, а рідні оточують шаною та увагою. Зі святом!

З повагою сільський голова                                                                                    Анатолій Пархоменко