COVID-19: очільник області відповів на актуальні питання з протидії поширенню коронавірусу на Черкащині під час пресбрифінгу

Дата: 20.03.2020 19:01

Автор

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар спільно зі своїм заступником Юрієм Лесюком у ході пресбрифінгу відповів на найактуальніші питання щодо заходів та першочергових дій, які вживають на Черкащині, аби попередити та не допустити масового поширення коронавірусної інфекції регіоном.

Крім того, Роман Боднар розповів, як до боротьби з коронавірусом долучатиметься бізнес області. А також закликав бізнес проявити свою активну громадянську позицію, соціальну відповідальність та приєднатися до боротьби із глобальною загрозою.

Детальніше дивіться у відео: