ДЕНЬ ПРИМИРЕННЯ, ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

Дата: 18.05.2020 15:09

Цього року ми вшановуємо 75-ту річницю з дня перемоги над нацизмом, але вперше за останні роки без урочистостей. Для старшого покоління 9 травня, День Перемоги - це велике всенародне свято над гітлерівською Німеччиною.  Сьогодні вже 8 травня у день Примирення ми починаємо відзначати дні перемоги, з сумом згадуючи воїнів загинувших на фронтах світової війни.

З великою повагою та вдячністю відносимось до ветеранів Другої світової війни, учасників бойових дій, котрих стає все менше і менше з кожним роком. Напередодні свята працівники ОТГ  привітали героїв, передали продуктові набори, надані нашими постійними благодійниками:  с/г підприємство СТОВ Аграрник, СТОА АгроРось, СТОВ Корсунь, НВФ Урожай. Окрему подяку особисто від голови Карашинської сільської ради А.С. Пархоменка отримав житель с. Карашина Шелудько І.Ф., отримавши знак народної пошани «75 річчя Перемоги над нацизмом».