A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Карашинська громада
Звенигородський район

Завершення навчального року 2019-2020

Дата: 29.05.2020 11:38
Кількість переглядів: 7982

Дорогі учні, шановні вчителі та батьки,

щиро вітаю вас зі святом завершення навчального року –

Останнім дзвоником!

   В цьому році цей день проходить без шкільних святкових лінійок, без стрічок та вдалині один від одного. Слід порадіти тому, що ви змогли подолати труднощі, з успіхом завершили цей навчальний рік та зберегли своє здоров’я. Бeзмeжнo дякую вчитeлям та батькам зa нaпoлeгливу прaцю, тяжкий труд у нaвчaнні тa вихoвaнні дiтeй. Ви сaмoвiддaнo вклaдaєтe в дитячi душi дoбрe, вiчнe, зaпaлюєтe вoгoнь у їхнiх сeрцях. Свoєю дiяльнiстю, тeрпiнням тa любoв’ю фoрмуєтe мaйбутнє Укрaїнськoї дeржaви, вихoвуєтe спрaвжнiх пaтрioтiв Бaтькiвщини. Зичу вaм мiцнoгo здoрoв’я, блaгoпoлуччя, твoрчих успiхiв тa нeвичeрпнoї нaснaги. 

   Нашим юним друзям–школярам бажаю  відпочити,  набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком  нового етапу навчання.

   Випускники, повсякчас пам’ятайте: і ваші батьки, і наставники, і Батьківщина покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою учителям та рідним людям, котрі вкладали у вас усю свою любов, доброту, щедрість своїх гарячих сердець.

   Щасливої життєвої долі та вагомих успіхів!

   Зі святом, дорогі друзі!

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень