КОНКУРС на заміщення вакантної посади Спеціаліста ІІ категорії відділу архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин виконавчого комітету Карашинської сільської ради

Дата: 30.06.2020 15:42

Відповідно до статті 10 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” та Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 (зі змінами), виконавчий комітет Карашинської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Спеціаліста ІІ категорії відділу архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин виконавчого комітету Карашинської сільської ради;

Вимоги до кандидатів:

- освіта відповідного професійного спрямування "геодезія, картографія та землевпорядкування", спеціальністю "землевпорядкування та кадастр", "землевпорядкування" спеціальністю за освітньо-кваліфікаційним рівнем: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст або магістр.

- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 1 року.

Термін подачі заяв  впродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу.

Термін подачі заяв впродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу.

Додаткову інформацію можна отримати  за телефоном (04735) 20103

Звертатися за адресою: м. Корсунь-Шевченківський, вул. Героїв Майдану,9, виконавчий комітет Карашинської сільської ради.