Важлива інформація щодо ЄДР

Дата: 23.07.2020 10:27

«УВАГА !»

З 05 по 16 серпня 2020 року відбуватиметься впровадження в промислову експлуатацію оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

У зв’язку з тим, що відбуватиметься перенесення даних зі старого реєстру до нового, доступ реєстраторів до ЄДР з 07 серпня буде відсутній. Документи на реєстрацію НЕ прийматимуться з 05 по 16 серпня.

Просимо вибачити за тимчасові незручності та запланувати проведення реєстраційних дій (реєстрацію юридичних осіб та ФОП, зміну директора, внесення змін до зареєстрованих даних тощо) до 05 серпня або ж після 16 серпня 2020 року.

Детальніше про оновлений ЄДР та його переваги за посиланням: https://bit.ly/2CxbZm2 "