A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Карашинська громада
Звенигородський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадських обговорень проекту детального плану території с. Квітки Корсунь-Шевченківського району Черкаської області з метою будівництва та експлуатації споруди електрозв’язку – вежі ТОВ «УкрТАУЕР» для забезпечення мешка

Дата: 13.10.2020 12:22
Кількість переглядів: 4492

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про проведення громадських обговорень проекту детального плану території с. Квітки Корсунь-Шевченківського району Черкаської області з метою будівництва та експлуатації споруди електрозв’язку – вежі ТОВ «УкрТАУЕР» для забезпечення мешканців громади сучасним якісним зв’язком та інтернетом.

Детальний план виконаний з метою вибору оптимального місця будівництва та експлуатації споруди електрозв’язку – вежі на земельній ділянці площею 200 м2.

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту можна ознайомитись за адресою вул. Героїв Майдану, 9 (1 поверх, ліве крило, Карашинська ОТГ) з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 години.

 

Виконком Карашинської ОТГ

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ЧАСТИНИ ТЕРИТОРІЇ Карашинської сільської ради Корсунь-Шевченківського району Черкаської області (в межах населеного пункту) в селі Квітки для будівництва та експлуатації споруди електрозв’язку - вежі


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень