Звенигородський район

Привітання з Днем волонтера!

Дата: 04.12.2020 14:15

5 грудня у всьому світі відзначається Міжнародний день волонтера. Цього дня у всьому світі віддають шану людям, які небайдужі до чужих проблем, людям, які допомагають іншим за покликом душі та від щирого серця.

Упродовж останніх років робота волонтерів набула неабиякого значення. Саме вони стали першими посередниками між народом і військовими, стали їхньою підтримкою та опорою. Однак робота волонтерів не обмежується лише підтримкою наших воїнів. Адже вони, не шкодуючи сил, завжди допомагають малозабезпеченим, одиноким літнім людям, багатодітним родинам.

Висловлюємо Вам щиру подяку за вашу титанічну працю на користь і благо інших. Ви є прикладом для наслідування! Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку та успіху у подальшому!