A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Карашинська громада
Звенигородський район

Відділ освіти

Наші таланти

       Тринадцятирічна жителька села Листвина Корсунь-Шевченківського району, учениця 7 класу дитячої школи мистецтв імені К.Г. Стеценка по класу фортепіано, Крохмаль Анна, неодноразово прославляла Карашинську ОТГ, беручи участь у конкурсах піаністів різних рівнів.  

10:50 23.09.2020

Підготовка педагогічних працівників до 2020-2021 навчального року

21 серпня 2020 року відділом освіти, культури, молоді та спорту разом з КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» організовано та розпочато проведення 30-годинного спецкурсу «Використання хмарних технологій і веб-тестування в системі забезпечення якості освіти». Викладачі: Бондаренко Олена Андріївна, завідувач лабораторії – центру ЗНО та моніторингу якості освіти, Щербаков Анатолій Георгійович, методист відділу дистанційної освіти.

11:19 25.08.2020

ДЕНЬ ПРИМИРЕННЯ, ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

        Цього року ми вшановуємо 75-ту річницю з дня перемоги над нацизмом, але вперше за останні роки без урочистостей. Для старшого покоління 9 травня, День Перемоги - це велике всенародне свято над гітлерівською Німеччиною.  Сьогодні вже 8 травня у день Примирення ми починаємо відзначати дні перемоги, з сумом згадуючи воїнів загинувших на фронтах світової війни.

15:09 18.05.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень