ДЕНЬ ПРИМИРЕННЯ, ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

Цього року ми вшановуємо 75-ту річницю з дня перемоги над нацизмом, але вперше за останні роки без урочистостей. Для старшого покоління 9 травня, День Перемоги - це велике всенародне свято над гітлерівською Німеччиною.  Сьогодні вже 8 травня у день Примирення ми починаємо відзначати дні перемоги, з сумом згадуючи воїнів загинувших на фронтах світової війни.

15:09 18.05.2020

Співпраця із КНР

2019 рік для Карашинської ОТГ був багатим на події. Однією з найвагоміших була співпраця  із Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні Ду Веєм, каденція котрого завершилась у грудні цього року.

12:55 08.01.2020

День святого Андрія Первозванного

13 грудня до Дня святого Андрія Первозванного у Черепинському СБК проведено чудовий захід. Враження передати неможливо, а фотознімками поділимось.

14:56 13.12.2019

Українська хустка

7 грудня жителі Карашинської ОТГ долучилися до Всеукраїнського флешмобу "Зроби фото у хустині".

15:32 09.12.2019