Наші таланти

Тринадцятирічна жителька села Листвина Корсунь-Шевченківського району, учениця 7 класу дитячої школи мистецтв імені К.Г. Стеценка по класу фортепіано, Крохмаль Анна, неодноразово прославляла Карашинську ОТГ, беручи участь у конкурсах піаністів різних рівнів.

10:50 23.09.2020

Підготовка педагогічних працівників до 2020-2021 навчального року

21 серпня 2020 року відділом освіти, культури, молоді та спорту разом з КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» організовано та розпочато проведення 30-годинного спецкурсу «Використання хмарних технологій і веб-тестування в системі забезпечення якості освіти». Викладачі: Бондаренко Олена Андріївна, завідувач лабораторії – центру ЗНО та моніторингу якості освіти, Щербаков Анатолій Георгійович, методист відділу дистанційної освіти.

11:19 25.08.2020

ДЕНЬ ПРИМИРЕННЯ, ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

Цього року ми вшановуємо 75-ту річницю з дня перемоги над нацизмом, але вперше за останні роки без урочистостей. Для старшого покоління 9 травня, День Перемоги - це велике всенародне свято над гітлерівською Німеччиною.  Сьогодні вже 8 травня у день Примирення ми починаємо відзначати дні перемоги, з сумом згадуючи воїнів загинувших на фронтах світової війни.

15:09 18.05.2020

Співпраця із КНР

2019 рік для Карашинської ОТГ був багатим на події. Однією з найвагоміших була співпраця  із Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні Ду Веєм, каденція котрого завершилась у грудні цього року.

12:55 08.01.2020

День святого Андрія Первозванного

13 грудня до Дня святого Андрія Первозванного у Черепинському СБК проведено чудовий захід. Враження передати неможливо, а фотознімками поділимось.

14:56 13.12.2019

Українська хустка

7 грудня жителі Карашинської ОТГ долучилися до Всеукраїнського флешмобу "Зроби фото у хустині".

15:32 09.12.2019